Yirmi yılı aşkın profesyonel perakende tecrübesi ve sektörün en büyük firmalarındaki üst düzey yönetici deneyimiyle, perakende dinamikleri, trendleri, rekabet yapısı ve en iyi uygulamalar hakkında derin tecrübeye sahip oldu. Lisans eğitimini Mimarlık alanında tamamladıktan sonra, İç Mimari dalında önce Master sonrasında da Doktora yaptı.

İş hayatı boyunca çalıştığı takım arkadaşlarına liderlik yapmak, birlikte gerçekleştirdiği pek çok projede yer almak, hem öğretmek hem de öğrenmek hayatında onu en çok motive eden konu oldu.

İşini her zaman severek ve tutku ile yapmak, tüm zorlukları yılmadan ve kararlı bir şekilde aşmak, başarmak azmi ve iradesi ile çalışmak onu hep çok mutlu etti.

Takım arkadaşlarına koçluk yapmak ve onların farklı şirketlerde de aranılan ve istenen başarılı çalışanlar olmaları onu gururlandırdı.

Değişik ortam ve kültürlere kolay adapte olma kabiliyeti ve farklı ülkelerden insanlarla rahat ve kolay bir şekilde iletişim kurabilme becerisi ona görebildiklerinin ve öğrendiklerinin ötesinde daha neler olabildiğine bakmasını sağladı. Bu sayede meraklı ve ona çok daha fazlasını istemesi gerektiğini anlatan bakış açısını geliştirdi.

Stratejik düşünebilme, yaratıcı, iletişim ve müzakere yetenekleri gelişmiş bir vizyonla yenilikleri takip ederek dünyanın hemen her yerine gerek iş gerekse özel amaçlı seyahatler yapmak, onu geliştirdi ve anlatacak pek çok konu biriktirmesini sağladı.

İş hayatına renk katan ve tutku ile yapmaktan keyif aldığı hobileri kayak yapmak, kitap okumak, seyahat etmek ve en çok da tangonun büyülü dünyasında yer almak oldu.

Halen İstanbul’da yasıyor. Hem eğitmenlik yapıyor hem de profesyonel meslek hayatına devam ediyor.