Ankara'da doğdu, büyüdü. TED Ankara Koleji'nden sonra, Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü'nü bitirdi. Uzun süre, finans sektöründe, kurumsal firmalarda çalıştı. Evlendi. Yüksek lisansını Georgetown University - Washington D.C. 'de işletme üzerine yaptı.

Okul bitince, Amerika'da kaldı. Birçok farklı sektörde çalışma şansı olunca, kendisinin farklı yönleriyle tanıştı. Kendini keşfetmeye, ne yapmak ve nasıl bir hayat yaşamak istediğine odaklandı. Kişisel gelişim eğitimleri almaya başladı. Cesur bir kararla, kesin dönüş yaptığında; medeni durumunu, yaşadığı ülkeyi ve çalıştığı sektörü değiştirdi. İstanbul'da yaşamaya başladı.

Dış İlişkiler Koordinatörlüğü yaptığı son işinde; rakamlarla değil insanlarla çalışmanın onu ne kadar mutlu ettiğini anladı. Birçok ülkede, birçok farklı kültürden insanla çalıştı. Eş zamanlı olarak kişisel gelişim eğitimleri almaya devam etti. Okudu, yazdı, çevirmenlik yaptı. Kendini keşfetme yoluna çıkmak isteyen insanlara yardımcı olmaya başladı.

Uzun yıllar önce başlayan bu eğitim süreci ona başka kapılar açtı, koçluk eğitimleri aldı. ICF (International Coach Federation) - Uluslararası Koçluk Federasyonu onaylı bir koç oldu. Halen eğitmenlik ve koçluk yapmaya devam etmektedir.