Yönetici ve Satış Koçluğu

RAMAZAN SAKALLI

Bugüne kadar birçok kurumsal eğitim almış bir kişi olarak Ebru için şunu söyleyebilirim; tarzı ve tavrıyla çok farklı. Kendimi diğer eğitimlerde olmadığı kadar rahat hissettim. Klişeleşmiş söylemlerden uzak, kendi tarzını yaratmışşın Ebru. Sana çok teşekkür ediyorum. Bu eğitim sanırım senden başkasından alınamazdı. Unutmuş olduğum sarılmayı bile bana öğrettiğin için ayrıca teşekkür ederim. Bundan böyle sıkı takipçinim.

İREM PEHLİVANOĞLU

Gerçekten çok ama çok dolu ve keyifli bir üç gün geçirdim. Odaya girdiğimde sahip olduğum (odadaki kişilere karşı) tüm yargılarımın silindiği, tamamen pozitif enerji ile dolduğum, eve gidince tüm dostlarım ve aileme size seviyorum diye mesaj attığım, yeni ayrıldığım iki yıllık ilişkimin üzerinden kendime dönebildiğim süper bir eğitimdi. Çok bilgili, işine çok aşık, enerji dolu, samimi ve çok zeki bir insan olduğunu düşünüyorum.  Kariyerimin başında senin gibi bir insanla tanıştığım için kendimi çok ‘ŞANSLI’J hissediyorum. Seni bana meleklerim gönderdi. İyi ki varsın.

İBRAHİM AKMAN

Sevgili Ebru, çok güzel ve dolu dolu geçen üç gün için çok teşekkür ediyorum.

Daha cesurum, daha enerjik, daha dingin ve daha dolu… Yüreğimi hissettin, teşekkür ediyorum. Eğitim içeriğini ve sunuş şeklini çok beğendim. Özgündü, modeldi, yeterli ve değerliydi. İlgin ve sevgin için var ol. Çok değerlisin her zaman ve her şartta.

HALİM ÇOLAK

Bu eğitim, ilk dakikasından son dakikasına kadar super faydalı ve farklı bir eğitim aldığımı hissettiğim bir eğitim oldu. Ebru’nun eğitimdeki ara ara verdiği mental fotoğrafların  her biri ayrı bir eğitim konusu olacak nitelikteydi. Kendi iç dünyam ve insanlarla olan iletişimimde neleri yanlış yaptığımı farketmemi sağladı. Bu arada öğrendiğim bir çok şeyi hayatımda uygulayıp  hızlıca sonuçlarını görme arzusundayım.

BERTAN KÖPRÜCELİ

Aldığım eğitimler arasında en keyifli geçen eğitimdi. Samimiyetinle bu üç günün nasıl geçtiğini anlamadım. Herkesi bütün gün boyunca eğitimin içinde tutmayı başardın. İnanıyorum ki herkes de benim kadar keyif almıştır. Böyle kısa bir eğitimde inanılmaz bir farkındalık yaşamamızı sağladın. İlk gün geldiğim zamanki düşüncelerimle bu son son günkü düşüncelerim arasında siyahla beyaz kadar fark var. Bunu çok derinden hissediyorum. Bundan sonraki eğitimlerinde görüşmek üzere.

GÜLER CANER

Bu eğitimle korkularımın ve blokajlarımın farkına vardım.  Korkularımla yüzleşmem gerektiğini anladım. Artık daha cesurum… Mükemmelliyetçiliğimin ve korkularımın,  danışmanlara koçluk yaparken ne kadar engelleyici olabileceğini gördüm. Bilgi kadar duygusal bağla kurulan ilişkilerin iş motivasyonuna katkılarını farkettim. Bunun ofisime de aktarabilmek için sabırsızlanıyorum. İyi ki varsın.

TUNÇ SARAÇ

Ebru, bugüne kadar almış olduğum satış, pazarlama, kişisel gelişim vb. eğitimlerinden çok farklı bir eğitim aldım senden. Buraya gelirken rutin eğitim formatı beklerken, innovatif yöntemin beni zinde ve mutlu etti. Paylaşımcı, samimi tavrın, bana çok rahat konuşma ve hareket kabiliyeti verdi. İyi ki seni tanıdım. Kazandırdığın donanımla, danışmanlarıma daha özgüven ve değerle koçlık  yapacağım. Mutlu ayrılıyorum. Müteşşekkirim.

BAYCAN GÖKÇAY

Bu eğitim de yine her zamanki Ebru yöntemiyle nasıl geçtiğini anlamadan ve konu bu kadar kolay mıydı diye sonuçlanıyor. Eğitimin içeriğinde, kitap bilgisinden çok kişisel gelişime dayalı birleştirilmiş konular ve canlı örneklerle konu pekişiyor. Sihirli bir deneyimdi. Ebru yine ters köşe yaptın. Not alınacak teknik  bir eğitim diye geldiğim bu eğitimde bile üç günün sonunda olayı çözdüm. Artık yöntemini çözdüm. Süperdi. Eline, sözüne, yüreğine sağlık.

UĞUR AKKUŞ

Sevgili Ebru, öncelikle her emeğin için çok teşekkür ediyorum. Bu üç günlük eğitiminden bu kadar memnun kalacağım, kendime bu kadar çok değer katacağım aklımın ucuna gelemezdi. Sıkıcı, maddelere dayanan, klasik bir eğitim beklerken, gerekli tüm bilgilerin oturacağı zemini danışmanlarla olacak iletişimimin toprağın içinde kalacak temeli oluşturduğum ve asla yıkılmayacağına emin olduğum bir yapı inşa etmemi sağladın. İtiraf ediyorum ‘koçluk’ uygulamasına olan bakış açım, sıkıcı bir süreç ve gereklilik ’aşamasından; kendimin de gelişimine yol açacak çok güzel bir uygulama olacağı bir bir aşamaya geçti.  Bunun yanında bir arkadaş, bir dost olarak seni tanıdığım için, tüm samimiyetinle ‘bizden’ biri olduğun için, ‘sen’ olduğun için çok mutluyum. İyi ki varsın. Sevgi ve Işıkla…

BERRİN KAZGAN KARAKAŞ

Sevgili Ebru, yine muhteşem bir eğitimde yine farkındalık ve yine kendimize dönme şansı verdiğin için öncelikle sana çok teşekkür ederim. Verdiğin her eğitim sonrası hayatımda çok güzel hareket ve etkileşimler oluyor. Diğer eğitimleri de iple çekiyorum. Birçok eğitim aldım. Gerek Remax bünyesinde gerekse sistem dışında. Hiçbir eğitimi seninki kadar pür dikkat dinleyemedim. Bana yine yeniden hayatımı ve işimi gözden geçirme imkânı verdiğin için teşekkür ederim. Umarım çevremde de senin gibi görüş ve düşüncelere sahip insanlarla karşılaşırım.  Seni seviyorum, teşekkürler.

DİDEM ENSARİ

Şimdiye kadar aldığım eğitim ve seminerlerden çok farklıydı tarzınız. Konuya hâkimiyetine hayran kaldım. Teknik konuları sıkıcılaştırmadan, biz brokerlara çok farklı bir bakış açısı kazandırarak gönlümüze ve kafamıza işlediniz. Hiçbir eğitime bu kadar büyük bir istekle katılmamıştım. Size kocaman  büyük bir alkış. Ne iyi etmişim ki gelmişim, sizi tanımışım farkındalık yarattınız şu kısa sürede kendimle ilgili. Çok teşekkür ederim.  Sizin gibi insanlara çok ihtiyacımız var.

ÖMER KALAYA

Sevgili Ebru, eğitimin daha teknik ve sıkıcı geçmesi düşüncesiyle buradaydım. Üç günlük eğitim sürecinin her aşaması keyifliydi. Daha önce koçluk eğitimleri almış olmama rağmen benim için çok faydalı olan bir üç gün geçirdim. Beklentimden daha dolu bir eğitmen olduğunu gördüm ve bu da bundan sonraki eğitimlerine katılma iştahımı arttırdı. Seni tanıdığım ve eğitimlerine katıldığım için çok mutluyum.

METİN ÇİCEK

Kursa gelirken daha teknik bilgiler olacağı güdülenmesiyle Ebru Zeybekoğlu bu konu ile ilgili bize ne katabilir ki ön yargısıyla gelmiştim.  Ebru’yu tanımaya geldim demiştim, hatırlarsanızJ Üç gün boyunca verdiğiniz muhteşem bilgiler ve koçluk sayesinde ‘artık’ daha güvenli bir yola girdiğimi hissediyor ve biliyorum.  Çok teşekkürler, iyi ki varsınız.

MURAT MARAŞOĞLU

İş ortağımı  bırakıp çıkacağım diye geldiğim Tuzla Akademi’den üç şahane gün geçirerek ayrılıyorum. Daha once almış olduğum bu eğitimden ayrılamadım. J Senden aldığım kaçıncı eğitim, beraber kaçıncı gün ama inan bitmesin istedim. Artık sadece senden aldığımı değil, aynı zamanda etrafıma verdiğimi de hissediyorum. Ne mutlu sana ve ne mutlu bana gerçek sevgiyi tatma, tanıma yolunda bana yol arkadaşı, rehber olduğun için. Sana çok teşekkür ediyorum. Ben senden razıyım. Allah da senden razı olsun. Sevgilerimle…