Topluluk Önünde Konuşma

EDA GAMZE GÖZÜK

Değerli Ebru, dört günlük muhteşem bir eğitim… Ve harika sen J. Dört gün boyunca “Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Becerileri”  ile ilgili kendimi şanslı hissettiren muhteşem bilgiler kazandım. Hayatın yeniliklerle dolu olduğunu, her kelimenin, cümlenin çok ayrı şeyler kazandırdığına bir kez daha inandım. Yaptığım iş her ne olursa olsun bundan sonraki hayatıma daha dik ve ne konuşacağını çok daha iyi bilen bir Gamze olarak devam edeceğim. Kendime açık sözlü olmamı sağladığın, yapmak istediğim, sevdiğim her şeyi bana tekrar sevdirdiğin için sana sonsuz teşekkürler. Harikasın.

ÜMİT SUNA

Sevgili Ebru, kendimle baş başa dört gün geçirmemi sağladığın için, bazı dokunamadığım duygusal yönlerime dokunmama yardımcı olduğun için, egomu fark etmemi sağladığın için, yansıtmış olduğun samimiyetin ve sıcakkanlılığın için teşekkürler…

SEZGİN ORKUN

Teknik bir eğitim beklerken, hem duygu hem de tekniğin karışımı; bazı teknik beceriler kazanırken, duyguların da farkındalığını aynı anda yaşatan fark yaratan bir eğitim biçimi. Her eğitime geldiğimde farklı düşünce biçimlerini ve farkındalıkları sindiriyor ve bunun sonucunda hayatımın anlamı üzerine yeniden düşünmeye başlıyorum. Bu tarz farkındalıklarımın beni istediğim sonuçlara taşıyacağına inanıyorum. Teşekkürler Ebru!

ALİ EMRAH SEVİNDİK

Seninle tanışmak ve bu eğitimi almak benim için hayatımda en özel deneyimlerden biri oldu. Sunum yapmanın bildiğimiz ve gördüğümüzün dışında kolay olmayan fakat seninle tanışınca kolaylaşan bir konu olduğunu anladım.

Sunumlar ve teknikler dışında beni yakınlığın çok etkiledi. İç dünyamdaki farkında olmadığım ama bende etkisi büyük olan konular noktasında farkında olmamı sağladı. Sen artık benim için çok özel bir insansın. Seni çok seviyorum!

ABDULLAH ESMAOĞLU

Topluluk önünde konuşmaktan her zaman korkmuşumdur. Bu korkularımı yenmek için bu eğitime gelmiştim. Omuzlarım düşük bir şekilde geldiğim bu eğitimden omuzlarım dik, sahne korkusunu yenmiş, hata yaparsam korkusundan arınmış bir şekilde ayrılıyorum. Sahnede yaptığım, yapacağım hataların benim için hayatın sonu olmadığını, işimin bir parçası olduğunu kabullenerek bu eğitimi noktalamanın mutluluğunu yaşamaktayım. Vermiş olduğun bilgi, enerjini yansıtman konusunda göstermiş olduğun özverinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsın, iyi ki seni tanıdım Ebru Zeybekoğlu.

DERYA BİNGÖL

Beni değişime uğratabilen KADIN! Ebru anlattığın, hissettirmeye çalıştığın her şeyi özümseyebiliyorum; çünkü yaşanmışlık ve birebir tecrübeyle dolu bir eğitim veriyorsun. Ezber ve teorik metotları oldum olası sevmiyorum. Seninle her şey doğal ve samimi. Eğitimlerine çevremdekileri de teşvik etmeye çalışıyorum. Çünkü her birey eğitimlerini almalı, kendini tanımalı. Her şey insanın kendini tanımasından geçiyor. Benim seninle ‘Stres ve Öfke Yönetimi’ ile başlayan yolculuğum hayatımın yönünü değiştirdi. Bu eğitimle devam eden yolculuğumuzda da kendimle ve yanlışlarımla yüzleştim. Seni tanımaktan aldığım hazzı anlatamam. Seni çok seviyorum. Yolculuğuma seninle ve güzel eğitimlerin ile devam edip farkındalığımı arttıracağım.

EVREN TOPAL

Senden aldığım ikinci eğitim ve ilk eğitimde açtığın pencere şimdi büyük bir kapı oldu. Seninle her eğitim ile dış dünyaya ayak atmam o kadar rahatlatıyor ki ,kelimeler yetmez anlatmaya. Sadece topluluk önünde nasıl konuşuluru değil, konuştuğumuz insanı nasıl dinleriz, nasıl değerli hissettiririz; bunlardan daha önemlisi her eğitimde kendimizi nasıl önemli hissederizi bize öğrettiğin için minnettarım. Seni çok seven Evren.

KEREM KAYA

Çok klasik bir cümle olacak ama bunu belirtmek istiyorum. Sevgili Ebru anlatılmaz yaşanır! Hayata dair ne varsa Ebru’nun eğitimlerinde bulabilirsiniz. Onu bu kadar farklı kılan özellik insanların hayatına dokunması, farkındalıklarını arttırması en önemli özelliği.  Seni çok seviyorum. İyi ki seni tanımışım!

ZÜHAL CEYLAN

Topluluk Önünde Konuşma Ve Sunum Becerileri eğitimi diye geldiğim eğitimden bambaşka hisler ve düşünceler ile çıktım. Ebru Hanım’dan sonsuz sevgi ve saygıyla ayrılıyorum. Remax Genel Merkezi’ne çok teşekkürler, bu kadar güler yüzlü, bilgili ve samimi bir insanı bizimle tanıştırdıkları için. Ebru’nun elinde sihirli değnek var demişlerdi de inanmamıştım, o değnek bana da değdiği için teşekkürler  Ebru Hanım. Seni Seviyorum.  Güler yüzün hiç solmasın.

MURAT SARI

Sevgili Ebru, daha önce senden almış olduğum birçok eğitim gibi Topluluk Önünde Konuşma Ve Sunum Teknikleri eğitimi de sadece beynime değil, yüreğime de hitap eden bir eğitim oldu. Dört gün boyunca büyük bir coşkuyla geldim. Keşke daha uzun olsaydı dedim. Eğitim sonunda kendimi daha değerli ve özgüvenli hissediyorum. İyi ki varsın…

EREM ŞENOL

Açıkcası ön yargılı geldiğim bir eğitimdi. Ebru için çok güzel şeyler duymuştum fakat topluluk önünde konuşma fobim olduğunu sanıyordum. Ta ki bu dört günü geçirene kadar. Burada eksikliklerimi öğrendim ve bunun üstüne gideceğim. Ebru harika bir kadın aynı zamanda harika bir eğitmen. Bundan sonra yakasına yapışacağım. Tüm eğitimlerine tekrar tekrar geleceğim. Sonsuz teşekkürler…