Katılımcı Yorumları

Yönetmek Ne Demek?

SONER GÖKDAĞ

Sevgili Ebru, seninle başladığımız yolculuğun onikinci durağından ayrılmak üzereyiz. Yolculuğa başlarken, ‘Allah’ım neydi günahım, ne suç işledim de beni bu kadınla cezalandırıyorsun?’ diye düşündüm. Sonra zıt kutupların çekimi aklıma geldi. Allah sabrımı ölçüyordu. Sabrın sonu selametti. Kaderimdi, alın yazımdı. Yolculuk boyunca anlattığın saçmalıklar nedeniyle yaradana senin için dua ettim. J Ama sonraları senin saçmalıkların benim doğrularım olurken, doğru bildiklerimin saçmalığını fark ettim. Her durakta kafama soktuğun soru işaretleri ile her ne olursa olsun yaşamdan zevk alınabileceğini, çevremdekilerin düşüncelerinin çok da önemli olmadığını ve kendi seçimlerinden dolayı hata yapsam da canımın yanmayacağını öğrendim. Bu yolculuk bitmesin. İyi ki varsın.

Stres ve Öfke Yönetimi

İBRAHİM AKMAN

Ebru, seninle yolculuk yapmak güzel, anlamlı, faydalı. Diğer eğitimlerinden daha farklı ve içe doğru olan Stres ve Öfke Yönetimi, iyi hazırlanmış, kuşatıcı, samimi son derece şefkat dolu. Kendimi çok iyi hissediyorum. Yağmur sonrasında çıkan gökkuşağı kadar özgürüm. İçimdeki renkleri ellerimle tuttum, gördüm ve hissettim. Bütün canlılara karşı bütün değerlerimize karşı daha ilgiliyim. Bu yolculuğu yaşadığım için şükrediyorum. Seni seviyorum.

İçsel Motivasyon ve Müşteri Memnuniyeti

ÇAĞTAY DEMİRAYAK

Kendisi de personeli ile birlikte eğitimlerine katılmış bir iş sahibi olarak sana hitap etmek istedim. Yıllardır REMAX’in zirvesinde olan başarılı bir ofisin broker’ıyım. Hep başarı ve sonuç odaklı çalıştık. Danışmanlarım ve personelim seçilmiş kişiler, bununla birlikte kendi potansiyelimizi yeteri kadar kullanamadığımızı uzun zamandır fark ediyordum. REMAX Türkiye sayesinde seni tanıdık. Senden aldığımız vizyon, deneyim ve farkındalıklarımızdan sonra ofisimize DUYGU girdi. Gizlediğimiz potansiyel ortaya çıktı. Daha bütün insan olma yolunda önemli adımlar atarken, şirket karlılığımda bariz artışı hemen gördüm. Daha mutlu, daha başarılı, daha çok para kazanan danışmanlarımın mutluluğu bana yansıdı. Verdiğimiz her bir kuruş sana helal olsun. Saygılarımla…

Yönetici ve Satış Koçluğu

RAMAZAN SAKALLI

Bugüne kadar birçok kurumsal eğitim almış bir kişi olarak Ebru için şunu söyleyebilirim; tarzı ve tavrıyla çok farklı. Kendimi diğer eğitimlerde olmadığı kadar rahat hissettim. Klişeleşmiş söylemlerden uzak, kendi tarzını yaratmışşın Ebru. Sana çok teşekkür ediyorum. Bu eğitim sanırım senden başkasından alınamazdı. Unutmuş olduğum sarılmayı bile bana öğrettiğin için ayrıca teşekkür ederim. Bundan böyle sıkı takipçinim.

Topluluk Önünde Konuşma

EDA GAMZE GÖZÜK

Değerli Ebru, dört günlük muhteşem bir eğitim… Ve harika sen J. Dört gün boyunca “Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Becerileri” ile ilgili kendimi şanslı hissettiren muhteşem bilgiler kazandım. Hayatın yeniliklerle dolu olduğunu, her kelimenin, cümlenin çok ayrı şeyler kazandırdığına bir kez daha inandım. Yaptığım iş her ne olursa olsun bundan sonraki hayatıma daha dik ve ne konuşacağını çok daha iyi bilen bir Gamze olarak devam edeceğim. Kendime açık sözlü olmamı sağladığın, yapmak istediğim, sevdiğim her şeyi bana tekrar sevdirdiğin için sana sonsuz teşekkürler. Harikasın.

Fark Yaratan İletişim

SİNAN KOÇ

Merhaba Ebru, Kıymet ve Pragya,

Eğitimin ilk dakikalarından itibaren heyecan, büyük bir istek, merak ve farkındalık ile başlangıç yaptığınız için çok teşekkür ederim. Eğitimin her dakikasında diğer dünya düşüncelerinden koparak, sizden bir şey almak öğrenmek istedim. Bir dakikanınızı bile kaçırmak istemedim ve kaçırmadım. Bu durum benimle ilgili olduğu kadar sizin o eşsiz samimiyetiniz ve farkınızdandır. Bu çok kısa zaman diliminde hayatımda çok fazla değişiklik yapmama, anı yaşamama, kendime gelmeme, pozitif olmama vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bu eğitim benim için bir başlangıç. Bugün son değil, sadece başlangıç. İlginiz, samimiyetiniz için çok teşekkürler, harikasınız, iyi ki varsınız.